MOGUĆNOST PRIJELAZA DJETETA U DRUGU ODGOJNU SKUPINU UNUTAR DV TRATINČICA

ZAGREB, 16.03.2021.

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRELASKA U DRUGU ODGOJNU SKUPINU
UNUTAR DV TRATINČICA

obavještavamo vas o mogućnosti prelaska vašeg djeteta u neku drugu skupinu ili drugi objekt našeg vrtića od druge pedagoške godine tj. od   01. 09.2021. uz uvjet da to bude organizacijski izvedivo.

Zainteresirani roditelji, odnosno skrbnici pisanu zamolbu o potrebi premještaja djeteta/djece u drugu skupinu trebaju predati u tajništvo vrtića do 26. ožujka 2021. godine. Nakon prikupljanja predbilježbi za redovne i posebne programe pristupit ćemo izradi Plana upisa za 2021.-2022.

Ukoliko neće biti dovoljno predbilježbi za formiranje skupine posebnog programa (sportski, engleski, glazbeni), a prema važećim normativima za broj djece u Gradu Zagrebu, djeca sada upisana u neki od programa bit će raspoređena u preostale skupine redovnog programa.

Obrazac zamolbe možete preuzeti u tajništvu vrtića.

O rezultatima vaših zamolbi ćemo vas povratno izvijestiti do 14. 05.2021.

Stručno razvojna služba