MOGUĆNOST PRIJELAZA DJETETA U DRUGU ODGOJNU SKUPINU UNUTAR DV TRATINČICA

DJEČJI VRTIĆ TRATINČICA
SV. MATEJA 131
ZAGREB, 22.2.2024.

obavještavamo vas o mogućnosti prelaska Vašeg djeteta u neku drugu skupinu ili drugi objekt našeg Vrtića od druge pedagoške godine tj. od 1. 9.2024. godine, uz uvjet da to bude organizacijski izvedivo.

Zainteresirani roditelji, odnosno skrbnici pisanu zamolbu o potrebi premještaja djeteta/djece u drugu skupinu trebaju predati u tajništvo vrtića do 8. ožujka 2024. godine. Nakon prikupljanja predbilježbi za redovne i posebne programe pristupit ćemo izradi Plana upisa za 2024.-2025. godinu.

Ukoliko neće biti dovoljno predbilježbi za formiranje skupine posebnog programa (sportski, engleski, glazbeni, eko, njemački), a prema važećim normativima za broj djece u Gradu Zagrebu, djeca sada upisana u neki od programa bit će raspoređena u preostale skupine redovnog programa.

O rezultatima vaših zamolbi ćemo vas povratno izvijestiti do 24.5.2024.

Stručno razvojna služba