OBAVIJEST O ORGANIZACIJI RADA TIJEKOM PROLJETNIH ŠKOLSKIH PRAZNIKA ZA 2024. GODINU

Po iskazanim potrebama putem ankete za roditelje, i zbog racionalizacije poslovanja Vrtića, od 28. 3. 2024. prelazimo na posebnu organizaciju rada tijekom proljetnih školskih praznika.

Od 28. 3. do 5. 4. 2024. ZATVARAJU SE PODRUČNI OBJEKTI na lokacijama KAMENARKA 37, BUZINSKA CESTA 49, K. ZAHRADNIKA 13 B, VAJDIN VIJENAC 2, HRIBAROV PRILAZ 2, SV. MATEJA 55 I SV. MATEJA 73.
Djeca će boraviti u Centralnom objektu, Sv. Mateja 131.

8. 4. 2024. (ponedjeljak), DV Tratinčica nastavlja s redovitim radom na svim svojim lokacijama, otvaranjem svih objekata.

Vrtić će raditi svakog radnog dana od ponedjeljka do petka, od 7:15 do 16:30 h, uz jutarnja i popodnevna dežurstva, prema potrebama roditelja.
O organizacijskim promjenama rada bit ćete pravovremeno obaviješteni putem obavijesti na ulaznim vratima vrtića, oglasnom stupu u predvorju ili na ulaznim panoima, te na mrežnim stranicama vrtića.

Sretan Uskrs i ugodne i lijepe proljetne praznike želimo djeci i roditeljima!

Ravnateljica:
                                                                                                                           Marina Vrlić