ORGANIZACIJA RADA U NAREDNOM PERIODU

Tijekom perioda školskih zimskih praznika od 24.12.2020. do 08.01.2021. prelazimo na posebnu organizaciju rada zbog racionalizacije poslovanja vrtića.

PODRUČNI OBJEKTI BUZIN, SLOBOŠTINA, HRIBAROV PRILAZ, VAJDIN VIJENAC, SVETOG MATEJA 73 i 55  ZATVARAJU SE OD 24.12.2020. – 08.01.2021.

Djeca iz tih objekata će boraviti u Centralnom objektu na adresi Sv. Mateja 131.
Djeca iz SLOBOŠTINE – u sobi 5 (prizemlje).
Djeca iz BUZINA – u sobi 6 (prizemlje).
Djeca iz VAJDINOG VIJENCA 2 – u sobi 15 (kat).
Djeca iz SV. MATEJA 73 i 55 – u sobi 16 (kat).
Djeca iz HRIBAROVOG PRILAZA – u sobi 17 (kat)

PODRUČNI OBJEKT JAKUŠEVEC IMA POSEBNU ORGANIZACIJU RADA U SVOM OBJEKTU.
Dana 11.01.2021. (ponedjeljak) počinje redoviti rad vrtića na svim lokacijama, otvaraju se svi područni objekti.
Sve promjene u organizaciji rada, u vidu obavijesti će biti istaknute na ulaznim vratima vrtića ili ulaznim panoima, te na mrežnim stranicama vrtića.

Našoj djeci i njihovim obiteljima želimo sretan i miran Božić te uspješnu i lijepu Novu godinu !

Marina Vrlić