OBAVIJEST O ORGANIZACIJI RADA OD 14.04.2021. - 22.04.2022.

Tijekom proljetnih praznika od 14.travnja do 22. travnja, 2022. godine, provodit će se posebna organizacija rada.
OD 14.04. – 22.04.2022. ZATVARAJU SE PODRUČNI OBJEKTI na lokacijama BUZINSKA CESTA 49, KARELA ZAHRADNIKA 13b, VAJDIN VIJENAC 2, HRIBAROV PRILAZ 2, SV. MATEJA 55 I SV. MATEJA 73.

Djeca će boraviti u Centralnom objektu, Sv. Mateja 131.
Raspored soba dnevnog boravka u kojima će djeca boraviti nalazit će se na obavijesti na ulaznim vratima vrtića.

Područni objekt JAKUŠEVEC radi na lokaciji Kamenarka 37, također po posebnoj organizaciji rada.

25.04.2022. (ponedjeljak),DV Tratinčica nastavlja s redovitim radom na svim svojim lokacijama, otvaranjem svih objekata.

Ravnateljica:
                                                                                                                 Marina Vrlić